Aktivitetskalender

DateTittelBeskrivelse
Tue 4 Jul Kurs i Grønlandsrulle Skansen Hav 04.07.2017 kl. 17:00 Kurs i grønlandsrulle
Sat 15 Jul Sommertur Lofoten Lofoten Hav 15.07.2017 kl. 00:00 En uke med dagsturer og forflytningsturer i Lofoten
Mon 24 Jul Arctic Sea Kayak race Vesterålen Hav 24.07.2017 kl. 12:00 ASKR – Den årlige treffplassen for havpadlere fra hele verden ble arrangert første gang i 1991. Konkurransepadlere, turpadlere og nybegynnere møtes i ei uke til padling i et fanta...
Sun 30 Jul Sommertur til Skåtøy, Kragerø Skåtøy, Kragerø Hav 30.07.2017 kl. 00:00 Sommertur i Kragerø-skjærgården
Wed 9 Aug Qajaq-treff Stokkøya Stokkøya Hav 09.08.2017 kl. 12:00 Qajaq-treffet på Stokkøya arrangeres i 2017 for niende gang 09-13 august 2017.
Sat 19 Aug Smøla padlemaraton 2017 Hopen, Smøla Hav 19.08.2017 kl. 08:00
Mon 21 Aug Grunnkurs Hav, Pulje 5 Skansen, Trondheim Hav 21.08.2017 kl. 17:00 For å bruke klubbens havkajakker og delta på havgruppa sine arrengementer trenger du grunnkurs hav.
Tue 22 Aug Grunnkurs Hav, Pulje 6 Skansen, Trondheim Hav 22.08.2017 kl. 17:00 For å bruke klubbens havkajakker og delta på havgruppa sine arrengementer trenger du grunnkurs hav.
Fri 25 Aug Kvenvær - Bispøyan Kvenvær - Bispøyan Hav 25.08.2017 kl. 16:00 Bispøyan er ei perle av eit øyområde mellom Hitra og Frøya. Idylliske Torsøya er eit av måla. Dette er ein kategori 3-tur. Grunnen er at vi da blir ei jamnare gruppe, og at vi får ...
Mon 4 Sep Grunnkurs Hav, Pulje 7 Skansen, Trondheim Hav 04.09.2017 kl. 17:00 For å bruke klubbens havkajakker og delta på havgruppa sine arrengementer trenger du grunnkurs hav.
Tue 5 Sep Grunnkurs Hav, Pulje 8 Skansen, Trondheim Hav 05.09.2017 kl. 17:00 For å bruke klubbens havkajakker og delta på havgruppa sine arrengementer trenger du grunnkurs hav.
Fri 22 Sep Rangøyasamlinga Rangøya, Hustadvika Hav 22.09.2017 kl. 16:00 Trondhjems kajakklubb ønsker deg velkommen til Rangøysamlinga 2017 ved Atlanterhavsveien på Averøya i Møre og Romsdal. Molde kajakklubb og Trondhjems kajakklubb har det tekniske an...