Aktivitetskalender

DateTittelBeskrivelse
Sat 18 Nov Juniortrening Pirbadet Pirbadet Junior 18.11.2017 kl. 08:15 Juniortrening i Pirbadet. Oppmøte kl 08.15 ved inngangen.
Sat 18 Nov Lutefisk/julebord Lille Skansen Sosiale 18.11.2017 kl. 18:00 Kom å bli med på TKK sitt julebord på Lille Skansen
Mon 20 Nov Rullekurs Høst 2017 Pirbadet Felles 20.11.2017 kl. 20:00 Rullen er kjempenyttig og ikke så vanskelig å lære seg - spesielt i varm basseng med gode instruktører :) Bli med! 'Euro-Rulle' som vi lærer er helt grunleggende og nyttig til hav...
Tue 21 Nov Bassengtrening Pirbadet Felles 21.11.2017 kl. 21:00 Bassengtrening for alle.
Sat 25 Nov Juniortrening Pirbadet Pirbadet Junior 25.11.2017 kl. 08:15 Juniortrening i Pirbadet. Oppmøte kl 08.15 ved inngangen.
Tue 28 Nov Bassengtrening Pirbadet Felles 28.11.2017 kl. 21:00 Bassengtrening for alle.
Sat 2 Dec Juniortrening Pirbadet Pirbadet Junior 02.12.2017 kl. 08:15 Juniortrening i Pirbadet. Oppmøte kl 08.15 ved inngangen.
Sun 3 Dec Adventspadling Skansen Hav 03.12.2017 kl. 13:00 Kom å bli med på en jule pyntet padletur, kanal og opp elv til Elgeseter bro
Tue 5 Dec Bassengtrening Pirbadet Felles 05.12.2017 kl. 21:00 Bassengtrening for alle.
Sat 9 Dec Juniortrening Pirbadet Pirbadet Junior 09.12.2017 kl. 08:15 Juniortrening i Pirbadet. Oppmøte kl 08.15 ved inngangen.
Tue 12 Dec Bassengtrening Pirbadet Felles 12.12.2017 kl. 21:00 Bassengtrening for alle.
Sat 16 Dec Juniortrening Pirbadet Pirbadet Junior 16.12.2017 kl. 08:15 Juniortrening i Pirbadet. Oppmøte kl 08.15 ved inngangen.
Tue 19 Dec Bassengtrening Pirbadet Felles 19.12.2017 kl. 21:00 Bassengtrening for alle.
Sat 10 Feb Håvfest Skansen Felles 10.02.2018 kl. 19:00 Håv/kurvfest Tkk huset
Wed 8 Aug Qajaq-treff Stokkøya 2018 Stokkøya Hav 08.08.2018 kl. 12:00 Qajaq-treffet på Stokkøya arrangeres i 2018 for tiende gang 08-12 august 2018.

Sesjonen er utløpt.
Sesjonen din er utløpt pga. inaktivitet.
Oppfrisk siden med Ctrl-R eller trykk oppfrisk-ikonet i nettleseren.
En feil oppstod.
En feil oppstod. Vennligst prøv igjen litt senere.